Bylinkář Vláďa Vytásek konečně v Pardubicích - Bylinky od hlavy až k patě - bylinky proti smutku

7. ledna 2017 v 23:58 | jj, www.centrumzelenalouka.cz |  Bylináři Pavel Váňa, Vladimír Vytásek

Prakticky zaměřený kurz pod vedením vynikajícího moravského bylináře Vládi Vytáska, přítele a spolupracovníka legendárního Pavla Váni; druhy bylin pro léčení orgánů "od hlavy až k patě" se zaměřením zejména na využití bylinek v zimním období, bylinky proti smutku a depresím a jejich přípravu v domácích podmínkáchCena: 980 Kč, zdravé občerstvení v ceně. Přihlášky a dotazy na tel. 606 927 790 nebo na mailu centrumzelenalouka@centrum.cz
Bylinky od hlavy až k patě - bylinky proti smutku

Kdy: sobota 21. ledna 2017 od 10 do 17 hodin
Kde: restaurace U Bílého koníčka, Pernštýnské nám. 60, Pardubice
Obsah kurzu: Prakticky zaměřený kurz pod vedením vynikajícího moravského bylináře Vládi Vytáska; druhy bylin pro léčení orgánů "od hlavy až k patě" se zaměřením zejména na využití bylinek v zimním období, bylinky proti smutku a depresím a jejich přípravu v domácích podmínkách.
Cena: 980 Kč, zdravé občerstvení v ceně

O lektorovi: Vladimír Vytásek bylinkaří od roku 1984, kdy si pomocí bylinek vyléčil žaludeční vředy. Při zahradnické praxi se začal zabývat pěstováním vzácnějších bylin a léčivek. Absolvoval několik kurzů pod vedením zkušeného bylináře Pavla Váni a J. A. Zentricha. Od roku 2000 pořádá přednášky a kurzy. Píše o bylinách do časopisu Regenerace a Receptář, kde má i poradnu pro veřejnost. Je poradce pro pěstování bylin v botanické zahradě Prostějov. Dodává sazenice léčivek do botanické zahrady v Prostějově a Olomouci.
Bonus pro zájemce z řad účastníků: aktivizační dechová cvičení!
Sleva 10% při přihlášení na více akcí. Přihlášky na e-mailu centrumzelenalouka@centrum.cz nebo na tel. 606 927 790. Zde také obdržíte bližší informace k jednotlivým akcím. Těšíme se na vás!

Budu moc ráda, když se potkáme nejen na našich akcích. A samozřejmě mě potěší, když můj mail rozešlete lidem, které by akce tohoto typu mohly zajímat.

Šťastný nový rok!

Mgr. Radka Svatošová

Centrum Zelená louka
tel. 606 927 790
S ohledem na kapacitu neváhejte s přihláškami!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 18. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

Znám jednu nejúčinnější bylinku proti smutku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama