PartyLite - svíčky, světýlka, vůně

12. dubna 2014 v 23:10 | Jája Jelínková |  Svíčky, světýlka a vůně - PARTYLITE


Celá rubrika je ZDE: Svíčky, světýlka a vůně - PARTYLITE


Není to tak dlouho, co jsem se seznámila s výrobky americké firmy PartyLite. Čisté suroviny, čisté vůně, čisté výrobky. Svíčky, vonné oleje, aromatické oleje, vosky do aromalamp, vonné gely, svícny, to je sortiment firmy se 41 letou tradicí. Všechny jejich výrobky se šíří přímo, nejlépe formou párty :), osobním kontaktem. Katalog v žádném případě nemůže nahradit vlastní zkušenost, je třeba zapojit všechny smysly :). Ke všem těmto ohýnkům a vůním jsem okamžitě vzplála a stala jsem se poradkyní, abych mohla tyto krásné - a hlavně čisté věci šířit dál. Kdyby existovala kategorie biosvíček, patřily by svíčky PartyLite právě do ní.

Chcete-li se s nimi blíže seznámit a máte ke mně důvěru, nejsou to jen Pardubice, kde mohu poradit, pomoci. Ať už s výběrem, prodejem, šířením...
V Pardubicích pořádám setkávání pro mé kamarádky "svíčkové báby", ale i pro kohokoliv, koho to zajímá, můžete se připojit. Není problém dojet i do jiných měst nebo obcí na Pardubicku, v případě zájmu se ozvěte :).
Více o výrobcích a o akcích je na FB na stránce PartyLite Pardubice JJ a budete je nacházet i zde v rubrice Svíčky, světlýlka a vůně.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama